Fizjo terapi

Numri i shpalljes: 22623 | Postuar në: 17.03.2016, 17:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Masazh dhe Sauna

Lloji i shpalljes: Shitet


Fizjo terapi Tini bej sherimin e unazave dhe ngjeshjen e nyjeve dhe muskujve
Telefon 044-832-614

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 Albion