Mobilje

Numri i shpalljes: 22618 | Postuar në: 17.03.2016, 16:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Mobiljet Shumë Të Ruajtura. Janë Pak Të Përdorur. Janë Të Blera Ne Mob In Prizren.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Zani