Shiten villa dhe troje Brezovic

Numri i shpalljes: 22565 | Postuar në: 15.03.2016, 18:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 180

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Nuk ka

Sipërfaqja e oborrit: 18

Çmimi: 6.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten troje dhe villa Brezovic qmimi sipas marrveshjes dhe sipas vendit dhe kerkeses

 Shtërpcë     Shtërpcë

Dërgo E-mail

 Bujar