Makine per qepje rrobash

Numri i shpalljes: 22549 | Postuar në: 14.03.2016, 18:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Makinë qepjeje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes makinen e qepje ne gjendje te rregullt shum e pershtatshe dhe praktike eshte prodhim gjerman

 Besianë     Besianë

Dërgo E-mail

 Arlind