Shporet elektrik

Numri i shpalljes: 22544 | Postuar në: 14.03.2016, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kuzhinë / Kuzhinë komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shporetin elektrik ne gjendje te mire dhe i ruajtur dua ta shes vetem se nuk me pershtatet ne kuzhine te cilen e kam tani

 Besianë     Besianë

Dërgo E-mail

 Arlind