Frigorifer

Numri i shpalljes: 22542 | Postuar në: 14.03.2016, 17:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes frigoriferin me gjendje te mire dhe shum i ruajtur vetem se dua ta nderroj kuzhinen dhe nuk me pershtatet

 Besianë     Besianë

Dërgo E-mail

 Arlind