Komod per tv

Numri i shpalljes: 22479 | Postuar në: 10.03.2016, 12:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


160 cm x40

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Xx