Tavoline per sallon

Numri i shpalljes: 22478 | Postuar në: 10.03.2016, 12:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Dim.100 cm z60

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Xx