AGENCY HOME VIP SHET 10ari ne vitemiric vetem 50mi eki

Numri i shpalljes: 22472 | Postuar në: 18.06.2016, 12:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 10

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 5.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


AGENCY HOME VIP shet 10 ari
Vetem 50 mi euro
Pllaci nodhet në vitomeric ne rrugen pej istog kokretishtë vetem 200m nga rrethi i i shkollës ekonomike
Pllaci esht i dyti nga rruga krysore
Pllaci ka nje ifrastruktur te plot
Pllaci esht shum i pershtatshem per shum veprimtari
Pllaci posedon dukumetacjon te rregullt perkthimi i me nje hershem 1/1
andaj ju qe deshironi nje pllac te till mos hezitoni na kotaktoni sa me par shitet me nje qmim super te kapshem per te gjith .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P

 Pejë     Pejë 30010

Dërgo E-mail

 AGENCY HOME VIP >(Ndërmarrje)