ne shitje

Numri i shpalljes: 22436 | Postuar në: 07.03.2016, 13:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne shitje

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 fahrija