kauqi

Numri i shpalljes: 22435 | Postuar në: 07.03.2016, 12:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne shitje

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 fahrija