krrab per peshkim

Numri i shpalljes: 22407 | Postuar në: 05.03.2016, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 55 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Peshkimi / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet krraba per peshkim e gjat 4.53cm e ndar ne tre pjes vendi kaqanik
Nr.tel 045947043

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 matjan