Dhom dite

Numri i shpalljes: 22382 | Postuar në: 05.03.2016, 11:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Jon pershtashum .3 vite jon tperdorshum
Kontakti: 049582818 049201918

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 kaltrina