Dyer te Drurit

Numri i shpalljes: 22377 | Postuar në: 05.03.2016, 09:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare druri

Lloji i shpalljes: Shitet


Dyer te drurit ne te gjitha dimensionet

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Qlirim