Dyer te Dhomave

Numri i shpalljes: 22375 | Postuar në: 05.03.2016, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare druri

Lloji i shpalljes: Shitet


Dyer dhe dritare te drurit ne te gjitha dimensionet.Ne Gjith Kosoven,tel:045474071

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Qlirim