SHPORET SMEDEREVAC -ME DRU

Numri i shpalljes: 22364 | Postuar në: 04.03.2016, 13:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Shporet, Sobë

Lloji i shpalljes: Shitet


SHITET SHPORETI I BARDH QE PERDORET ME DRU .SHPORETI ESHTE SHUM PAK I PERDORUR .SHIH FOTOT .QMIMI I ARSYESHME

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 xheki