Lavatriqe gorenje WA 693

Numri i shpalljes: 22355 | Postuar në: 04.03.2016, 09:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Lavatriçe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes lavatriqe gorenje ne gjendje te rregullt per qdo informat mund te kontaktoni ne nr tim 044/432-991

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 Labi