Kerkoj pune si kuzhinier nje pervoj 20 vjeqare

Numri i shpalljes: 2222 | Postuar në: 15.04.2014, 15:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 550 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i shpalljes: Shitet


Kerkoj pune si kuzhinier ku kam nje pervoj bukur te gjate ne gjermani per 20 vite ku me kete rast jam ne gjendje te ofroj aftesiet e mia professionale qe kam fituar ne Evrop dhe me gjere.Me knaqesi do punoj me ju po te arriaj marveshjen e knaqshme ne mese nesh.


Nurmi i telit eshte per kontakt:044-726-739,edhe 049-330-606

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 bahri