Goma 235x65x16c MISHELIN

Numri i shpalljes: 2200 | Postuar në: 12.04.2014, 15:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten goma 235x65x16c MISHELIN Çmimi 120 euro i diskutueshëm kontakt nr 044/70-30-16

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Goma