Gatim i Embelesirave Sipas Porosive

Numri i shpalljes: 2165 | Postuar në: 06.04.2014, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ëmbëlsira, Torta, Desserts, Biskota

Lloji i shpalljes: Shitet


bejm gatimin e embelsirave si te gjitha llojet e torteve per dasma,fejese,ditlindje, dhe ahengjeve tjera..dekorimet sipas deshirave te klientit.
bej egatimin e bakllavave sipas madhsis se deshiruar te klientit.
bejm gatimin e trileqeve dhe shum lloje tjera te embelsirave.
na kontaktoni permes Nr : 049-343-991
044-489-967.Skender Rraqi Vraniq-Therand
JU MIRPRESIM....

 Therandë

Dërgo E-mail

 skender