She's Raki te kumbulles 52volt

Numri i shpalljes: 21348 | Postuar në: 03.03.2016, 19:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes raki te kumbulles dhe te molles
Kumbulles 52volt
Molles 47volt

 Klinë     Budisalc

Dërgo E-mail

 Rasim