Shtepi me qira

Numri i shpalljes: 21315 | Postuar në: 02.03.2016, 15:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Jap shtepin me qira ka dy dhoma gjumi sallon banjo kuzhin është e mobiluar por ka edhe garazh per vetur. Gjendemi ne Matiqan.

 Prishtinë     Prishtinë 10020

 Avdi