LOKAL ME QERA rr.UCK nr.28 perballe komunes Prishtine

Numri i shpalljes: 21306 | Postuar në: 07.03.2016, 09:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 25

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 200 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 perballe Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2, posedon banjo, nxemje qendrore dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro

TEL: 044 248 455

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Eki