Tavolin Buke

Numri i shpalljes: 21304 | Postuar në: 07.03.2016, 18:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Tavolina, Karrige

Lloji i shpalljes: Shitet


Tavonila me 6 karrika ne gjendje shume te mire

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Gjilan