Kabine dushi me vaske

Numri i shpalljes: 21302 | Postuar në: 01.03.2016, 20:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Vaskë për dush

Lloji i shpalljes: Shitet


Kabina funksionon shume mire per dush dhe perdorim te vaskes, te gjitha opsionet brenda nuk jane funksionale.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Sokoli