Shes

Numri i shpalljes: 21269 | Postuar në: 29.02.2016, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan goma te ardhura nga Holanda ne Vetur jan kan i shes.

 Pejë     Pejë 30080

 Arsim