Shes

Numri i shpalljes: 21268 | Postuar në: 29.02.2016, 08:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Sa po kan ardh nga Holanda ne Makin jan kan e i kam hek shiten

 Deçan     Deçan

 Simi