Lule Fikusi

Numri i shpalljes: 21260 | Postuar në: 28.02.2016, 15:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 2 lule Fikusi me cmimi 80 eki te 2 jon te gjalla dhe te shndeshme

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 vene