Dhoma per femijë

Numri i shpalljes: 21250 | Postuar në: 27.02.2016, 19:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 499 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shtrati,bibloteka,ormani,tavolina per kompjuter

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Faton