Dyer per garazha

Numri i shpalljes: 21238 | Postuar në: 27.02.2016, 12:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


AUTOMATIC DOORS Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE BLINDUARA
DYER TE DHOMAVE ORIGJINALE GJERMANE
DYER PER OBORRE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë.

I tërë shërbimi ynë është me garancjon.

Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
www.automaticdoors-ks.com
E-mail: automaticdoors08@hotmail.com
Facebook: Automatic Doors

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Automatic Doors