Aparat i kaffes

Numri i shpalljes: 21234 | Postuar në: 11.03.2016, 01:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Aparate për kafe

Lloji i shpalljes: Shitet


Arsye e shitjes: Nuk perdorim kaffe ne shtepin ton.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Armend