merzedes S 500

Numri i shpalljes: 21213 | Postuar në: 25.02.2016, 17:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: S 500

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Automatike

Karoseria: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 9.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet makina mercedes benz kreit elektronik me abes klim ulset me nxemje avtomatik tiptonik full extra 12 muaj rigjistrim ne gjendje re rregullt per me shum informata kontaktoni ne 045558902
dhe ipko 049120894

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 mergim