Literature per fakultet

Numri i shpalljes: 21111 | Postuar në: 19.02.2016, 22:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Literaturë për fakultet

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofroj literature per te gjitha llojet e fakulteteve, ne gjuhen shqipe dhe gjuhen angleze. Gjithashtu per te gjithe maturantet ofroj teste pergatitore per fakultetet perkatese.? Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne qdo dite nga ora 8:00 deri ne ora 16:00.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Milot