kombaj

Numri i shpalljes: 20089 | Postuar në: 17.02.2016, 19:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 9.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten 2 kombaja jon ne gjendje shum te mir edhe 1 osht per pjes per me shum info: 045992266 ose 049112135

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 labinot