Dhom per femij

Numri i shpalljes: 20087 | Postuar në: 17.02.2016, 17:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 530 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Dhoma permban nje shtrat, orman edhe tavolina me karige . Shtrati esht per dy persona sepse ka dy pjes (eshte me fijok)

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Dhom e gjumit