zyra e perkthimeve

Numri i shpalljes: 20063 | Postuar në: 16.02.2016, 19:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Libra dhe Literaturë / Literaturë për fakultet

Lloji i shpalljes: Shitet


perkthime nga dhe ne gjuhet angleze, gjermane, ruse, boshnjake (serbe, kroate0, polake...

ofrojme materiale te shumta nga fusha te ndryshme shkencore per fakultete, punime master dhe doktorata

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 dipmaster