Jap lokalin me qira - Kroi i bardhe

Numri i shpalljes: 20052 | Postuar në: 16.02.2016, 11:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 37

Kati: 2

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 200 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Jap Lokalin me qira, Kompleksi "kroi i Bardhe" ne kaliminin ne mes kurrizit dhe postes. Lokali eshte ne vend te dukshem, i pershatshem per ordinance stomatologjike, si dhe biznese te tjera

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 urime