SHES PJESE PER KIA SORENTO,DIZEL 2.5, VITI 2003,NGJYRE HIRI

Numri i shpalljes: 2002 | Postuar në: 11.03.2014, 23:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Kia

Modeli: SORENTO

Lloji i pjesës: Bosht/ Rrotat e përparme

Çmimi: 500 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i shpalljes: Shitet


SHES PJESE PER XHIP KIA SORENTO,2,5CM3,VITI 2003, FELNE ORIGJINALE,AUSPUHIN KOMPLET,BOSHTET E RROTAVE TE PERPARME DHE MBRAPME,3 DYER,KOKEN E TIMONIT,TIMONIN,DISQE E FRENIMIT,AMORTIZATORET,SPIRALET,MASKEN E MBRENDESHME,ELEKTRONIKEN KOMPLET ETJ.XHIPI KA DOKUMENTAT.

 Dardanë

Dërgo E-mail

 shaban