Skija Rossignol shkopit dhe qizmet

Numri i shpalljes: 20010 | Postuar në: 16.02.2016, 18:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte dimërore - Ski / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Skijat Rossignol 180cm dhe shkopit model 2013 Slalom se bashku me qizmet Alpina nr 42-43 Komplet ! Te perdorura shume pak per me shume na kontaktoni Prishtine

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Skija