Qen Hasky

Numri i shpalljes: 19997 | Postuar në: 11.02.2016, 11:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Qen Hasky asht shum i Bukur dhe l ndegjuashum asht iVaksionuam asht 9.muaj

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Mergim