Patika ferarri

Numri i shpalljes: 19956 | Postuar në: 08.02.2016, 18:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 42

Ngjyra: kafe

Çmimi: 250 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shum te mira 2 ndeshje veq ikam lujt.

 Dragash     Sharr

Dërgo E-mail

 Alb hasani