Kepuc air max

Numri i shpalljes: 18896 | Postuar në: 04.02.2016, 17:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 41

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kepuc te perdorura matrial te bukur ushtrie

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 Valmir