shitet urgjent krevati i bebes

Numri i shpalljes: 18891 | Postuar në: 04.02.2016, 15:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 89 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet per arsye mos perdorimi...gjendje te shkelqyer dhe me dyshek ortopedik..perdoret dhe si djep...prej druri origjinal

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 blerina