Shiten tavolinat

Numri i shpalljes: 18878 | Postuar në: 03.02.2016, 17:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten tavolinat per kompjutere.Te perdorura dhe ne gjendje te rregullt dhe mjaft te mire,te gatshme per perdorim.

Te pershtatshme per Callcenter & InternetCaffee.

Qmimi eshte i dhene per 1 tavoline

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Xhevdet Dushica