Tavolin per kopjuter

Numri i shpalljes: 18850 | Postuar në: 02.02.2016, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130 €

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet tavolina per kopmjuter e re dhe monitori LG i kopmjuterit tel 049 520 550

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 merita