Rafte për Bizhuteri me çmim shumë të volitshëm

Numri i shpalljes: 1873 | Postuar në: 19.02.2014, 11:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes rafte të përdorura për bizhuteri,apoteka etj. Raftet janë shumë të rujtura dhe kanë një çmim shumë të volitshëm.

 Prishtinë

 Isak