tenda me qera

Numri i shpalljes: 187 | Postuar në: 17.10.2012, 20:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i shpalljes: Shitet


ofrojm tenda me dimensione te ndryshme me qera per; dasma evenimente te ndryshme panaire koncerte dhe nevoja tjera
po ashtu ofrojme ne sherbim karrige tavolina dysheme tepison ndriqim dekorim skenë zerim...

 Skenderaj

Dërgo E-mail

 tenda3 >(Ndërmarrje)