shitet pajisja urgjent

Numri i shpalljes: 1825 | Postuar në: 11.02.2014, 19:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Rekuizita fitnesi dhe Shtesa

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet pajisja per fitnes ashte e mir e ruajtur edhe ja vlen
pajisja ashte komplet po gjoks edhe por shpin ,
i ka 80 kg tega
shipka
etj etj
ja vlen kuj i vyn

 Dragash

 bekri