Krevat per bebe dhe femij

Numri i shpalljes: 17756 | Postuar në: 24.01.2016, 13:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes krevatin per bebe dhe femij i blere para dy viteve prodhim mediapan prej turqie shum pak i perdorur

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Shpejtim