Shes ndrejtuse per flok dhe aparat per thoj

Numri i shpalljes: 17749 | Postuar në: 23.01.2016, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ndrejtuse per flok dhe aparat per thoj te dyat jon nga anglija jon n gjendje t rregullt

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Tina >(Ndërmarrje)